پشتیبانی فنی سایت

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. پشتیبانی فنی سایت

پشتیبانی فنی سایت همانطور که از اسمش پیداست یعنی برآورده کردن مشکلات فنی سایت که شامل اپدیت افزونه های سایت، فراهم کردن امنیت سایت، بررسی مشکلات سرچ کنسول و غیره می باشد. در هر زمان ممکن است برای سایت یا امنیت آن اتفاقی بیفتد داشتن یک پشتیبان فنی باعث آسودگی خاطر دربرابر مشکلات سایت می باشد. پشتیبانی فنی سایت باید شخص یا گروهی متخصص با دانش فنی کافی باشنمد که در کوتاهترین زمان بتواند مشکلات سایت را برطرف نماید.

سفارش پکیج پشتیبانی فنی سایت

اجازه دهید کارشناسان حرفه‌ای و متخصص ما سایت شما را پشتیبانی کنند.

کارشناسان ما حضور دارند تا به شما مشاوره رایگان بدهند
همین الان با ما تماس بگیرید:

09108086647

یا به راحتی در سامانه ما ثبت سفارش نمایید:

پشتیبانی فنی سایت

سالانه
5 تا 8 میلیون تومان
 • به روزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه ها
 • چک لیست افزایش امنیت سایت (۳۰ کانفیگ امنیتی)
 • مانیتورینگ Uptime و رفع down شدن احتمالی
 • بک آپ گیری ماهانه و دیتابیس روزانه
 • انجام درخواستها یا رفع مشکلات فنی (۳ مورد)
 • افزایش سرعت سایت (گزارش قبل و بعد)
 • رفع خطاهای سرچ کنسول
 • پاسخگویی فوری (واتساپ، تلگرام، چت آنلاین)

پشتیبانی فنی سایت چیست؟

پشتیبانی فنی همان‌طور که از نامش پیداست، به مسائل تکنیکال سایت شما مربوط می‌شود. به روز بودن، یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موفقیت سایت است و این به روز بودن بدون حضور یک متخصص پشتیبانی فنی امکان‌پذیر نیست. امنیت اطلاعات یکی از چالش‌های بزرگ دنیای دیجیتالی است. فرقی نمی‌کند که مالک یک سایت بزرگ باشید، یا صاحب کسب‌وکاری کوچک. پشتیبانی فنی، شامل ارائه خدماتی مثل نگهداری سایت و به روز رسانی افزونه ها، بهینه سازی کدها، افزایش امنیت سایت، بک آپ گیری از فایل ها و … می شود. با گذشت زمان و به روز رسانی تکنولوژی و الگوریتم ها، سایت شما نیازمند بروز رسانی قالب و افزونه ها خواهد بود، تا کارآمد و سریع باقی بماند و از خطر هک شدن در امان باشد. این بروز رسانی ها (به خصوص در سایت های وردپرسی) گاها می تواند سبب بروز خطاهایی در سایت و یا مشکل در کارکرد افزونه ها شود. در این صورت اگر تخصصی در این حوزه ندارید، نیازمند یک شرکت معتبر پشتیبانی سایت هستید تا این مشکلات را برطرف کند.

پشتیبانی سایت و پشتیبانی وردپرس تنها خدماتی است که باعث بقا و ماندگاری وب سایت شما می شود. پس اگر می خواهید یک فعالیت بلند مدت در وبسایت خود داشته باشید به ناچار باید از خدمات پشتیبانی سایت استفاده کنید چرا که روش دیگری برای سالم ماندن سایت شما وجود ندارد.

وب‌سایت‌هایی می‌توانند در مسیر رشد و ترقی قرار گیرند که در وهله اول از لحاظ فنی، امنیتی در بالاترین سطح کیفیت باشند. بنابراین پشتیبانی فنی و امنیتی وردپرس را به عنوان ستون های اصلی سایت در نظر بگیرید.

فهرست