سئو سایت

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. سئو سایت

دربازار رقابتی الانکه بیشتر افراد از فضای مجازی و گوگل برای خرید کردن و سرچ استفاده می کنند چرا شما از این فرصت استفاده نکنید و در رتبه های برتر گوگل ندرخشید؟؟! سئو یا بهینه سازی سایت باعث دیده شدن کسب و کارتان در موتورهای جستجو برای کلمه کلیدی مدنظر شما می شود. دیده شدن بیشتر یعنی فروش بیشتر.

سفارش پکیج سئو بیردیتا

اجازه دهید کارشناسان حرفه‌ای و متخصص ما سایت شما را سئو کنند.

متخصصین سئوکار مجموعه بیردیتا پس از بررسی کلمات کلیدی حوزه شما و میزان سختی آنها قیمت دقیق را به شما ارائه می دهند. برای مشاوره رایگان سئوسایت خود و همچنین اطلاع از میزان سختی کلمات کلیدی خود با متخصیصن ما در ارتباط باشید.
همین الان با ما تماس بگیرید:

09108086647

یا درسامانه ما ثبت نام کنید و اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا پشتیبانان بیردیتا بصورت انلاین شما را راهنمایی کنند:

زمان انجام پروژه سئو بین 6 تا 9 ماه می باشد که به سختی کلمه شما بستگی دارد. در شرکت بیردیتا هزینه بهینه سازی سایت بصورت ماهانه دریافت خواهد شد. گزارش وضعیت سئو و پیشرفت سایت بطور ماهانه به کارفرما ارائه خواهد شد. متخصصین سئوکار مجموعه بیردیتا پس از بررسی کلمات کلیدی حوزه شما و میزان سختی آنها قیمت دقیق را به شما ارائه می دهند. برای مشاوره رایگان سئوسایت خود و همچنین اطلاع از میزان سختی کلمات کلیدی خود با متخصیصن ما در ارتباط باشید.

چرا نیاز به خدمات سئو سایت داریم؟

در حال حاضر سئو و بهینه سازی سایت یکی از جذاب ترین روش های بازاریابی برای رونق کسب و کارهای اینترنتی محسوب می شود. امروزه دنیا به سمتی حرکت می کند که هر کسب و کاری برای معرفی خود به دنیای مجازی باید از یک سایت اینترنتی استفاده نماید. طراحی وب سایت به تنهایی ملاک موفقیت برای کسب و کار مربوطه در بستر اینترنت نمی باشد و هر کسب و کاری برای موفقیت نیازمند خدمات سئو سایت می باشد. روزانه میلیون ها کاربر برای دریافت خدمات یا خرید کالا از گوگل استفاده می نمایند و سایتی که در صفحه اول گوگل باشد به شدت مورد استقبال مردم قرار خواهد گرفت. اگر خدمات سئو سایت به صورت اصولی و همراه با یک استراتژی هدفمند انجام شود، حجم عظیمی از کاربران هدف به سایت شما جذب می شوند و پس از ورود کاربران هدف، تغییراتی بنیادی و شگفت انگیزی در رونق کسب و کار شما دیده خواهد شد.

سئو یک هزینه نیست، بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت است!

سئو سایت یک عملیات کاملاً تخصصی و برگرفته از یکسری تکنیک‌های کاربردی جهت توسعه ی کسب و کار اینترنتی شما می باشد. طبیعتاً اعمال چنین فرآیندهای راه گشا بر روی وب سایت نیازمند صرف هزینه از طرف مشتری خواهد بود. اما آنچه که اهمیت دارد این است که کلیه ی هزینه های اعمال شده در این مسیر مجدداً و با ضریب چند برابری در یک بازه ی زمانی نچندان دور باز خواهد گشت. درواقع صرف هزینه، زمان و انرژی بر روی سئو وب سایت نتیجه و سرانجام غافلگیر کننده ای دارد. زیرا هزینه ی شما بر روی خدمات سئو سایت باعث افزایش فروش سایت شما خواهد شد. این موضوع نمایان کننده ی قدرت شگفت انگیز سئو سایت است. بنابراین توصیه می کنیم سرمایه گذاری در حیطه را به هدف بازگشت چند برابری هزینه اولیه انجام دهید.

سئو چیست؟

سئو به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که باعث بدست آوردن جایگاه های بالا در موتور جستجو می گردد گفته می شود. سئو یا بهینه سازی سایت چون باعث افزایش بازدید از سایت می شود مستقیما باعث رونق کسب و کار می گردد. سئو به دیده شدن کسب و کار شما با کلمه کلیدی مدنظرتان در صفحه اول موتورهای جست و جو می گردد. برای فعالیت سئو ابتدا زیرساخت های فنی سایت شما بطور کامل بررسی گردد و در صورت مشکل برطرف گردد که منجرب به بهترین نتیجه شود.

اهمیت سئو و کاربرد آن چیست؟

با سئو شما قدرت جذب مشتری را دارید. سایت هایی مثل دیجی کالا با بهینه سازی سایت ماهانه بیش از ده ها میلیارد فروش محصول دارد. بهینه سازی سایت باعث می شود در مقابل بازدید ده ها و صدها مخاطب علاقمند قرار بگیرید.
در صفحه اول موتورهای جستجو بودن باعث می شود از رقبای خودتا فاصله بگیرید.
هزینه برای سئو سایت پرداخت می کنید، اغلب در برابر هزینه تبلیغات محیطی و اینترنتی به صرفه تر است.
سئو باعث افزایش طرفداران محصولات و خدمات شما می شود. منظور از طرفدار، مشتریانی هستند که دائما از سایت شما خرید می کنند.

هزینه های سئو چقدر است؟

هیچ قیمت ثابتی برای خدمات سئو وجود ندارد چرا که در سئو همه چیز بر حسب رقابت است.
این یعنی اگر سایت تان در حوزه سایت تان در حوزه گردشگری و فروش بلیط فعالیت دارد و میخواهید روی کلمات پررقابتی مثل خرید بلیط یا تور مشهد به صفحه اول برسید، احتمالا باید بیشتر از ماهیانه 50 میلیون تومان هزینه کنید. درحالی که برای رسیدن به صفحه اول گوگل برای کلماتی مثل خرید کتاب آشپزی و مشابه آن شاید کمتر از 5 میلیون تومان هزینه کنید. چون رقابت در این حوزه اندک است. برای مشاوره در خصوص سئو سایت شخصی خود و اطلاع از هزینه سئو در حوزه کسب و کارخود با تیم بیردیتا در تماس باشید.

شرکت بیردیتا به صورت تخصصی با استفاده از کادری مجرب در زمینه سئو و بهینه سازی سایت دارای تجربه های زیادی بوده و به رونق کسب و کار شما کمک خواهد کرد. هدف ما قراردادن کلمات کلیدی مدنظر شما جزو رتبه های نخست موتورهای جستجو است.

هزینه سئو سایت به چه عواملی بستگی دارد ؟

قیمت سئو سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد . از جمله آن می توان موارد زیر را نام برد:

سابقه دامنه
کد نویسی سایت و رعایت اصول سئو در آن
کلمه کلیدی مورد نظرکارفرما و میزان رقابت آن
تعداد رقبا
قدرت رقبا
و ….

فهرست