تیم متخصص بیردیتا

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. تیم متخصص بیردیتا

اگر به فکر ایجاد یک کسب و کار جدید هستید یا به توسعه و گسترش وب سایت خود فکر می کنید، بهترین پیشنهاد این است که از یک تیم حرفه ای و متخصص کمک بگیرید.

زیرا تیم متخصص بیردیتا با استفاده از استراتژی‌ ها، تکنیک‌ ها و ابزارهایی که به کار می گیرند برای افزایش تعداد بازدید کنندگان یک وب ‌سایت و کسب رتبه بالا در صفحه نتایج موتورهای جستجو، تلاش می کنند و با ایجاد معرفی های بیشتر برای کسب و کار، فرصت های جدیدی برای رشد و سود دهی، ایجاد خواهند کرد. علاوه بر این تمامی خدمات لازم در بستر اینترنت و فضای مجازی نیز ارائه میشود تا فعالیت جامع کسب و کار شما در فضای دیجیتال نتیجه بخش باشد.

به عبارت بهتر، تیم متخصص بیردیتا، متخصصان بازاریابی هستند که از تحقیق و تجزیه و تحلیل برای بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل استفاده می کنند. آنها محبوب ترین و مرتبط ترین کلمات کلیدی مورد استفاده در جستجوهای موتورهای جستجو را پیدا می کنند و آنها را در وب سایت ها قرار می دهند و به موتورهای جستجو کمک می کنند آن سایت ها را پیدا کنند و به کاربران وب نمایش دهند.

در ادامه این بخش با ما همراه باشید تا با ویژگی ها و وظایف تیم متخصص سئو، متخصص طراحی وبسایت، متخصص شبکه های اجتماعی و متخصص تولید محتوا بیشتر آشنا شوید و با بهترین شرکت ایرانی که دارای تیم های تخصصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ است، آشنا شوید.

متخصص طراحی وبسایت چه ویژگی هایی دارد؟

متخصص طراحی سایت، گرافیستی است که وظیفه طراحی چیدمان، قابلیت استفاده و ظاهر بصری یک وب سایت را بر عهده دارد. یک متخصص طراحی وبسایت موفق، باید دارای مجموعه ای از مهارت های خلاقانه، گرافیکی و فنی باشد.

به طور کلی، طراحان وب مجموعه ‌ای از وظایف و مسئولیت ‌ها را بر عهده دارند. با این حال، نقش یک طراح حول محور ایجاد طرح‌ بندی و جنبه ‌های بصری یک وب ‌سایت می ‌چرخد. هدف آنها اغلب این است که مطمئن شوند سایت هم از نظر بصری دلپذیر و کاربر پسند است و هم بازدیدکنندگان را تشویق می کند تا مدت زمانی که ممکن است را در وب سایت بمانند و آن را پیمایش کنند.

علاوه بر چارچوب کلی و ساختار چیدمان، متخصص طراحی وب سایت باید با در نظر گرفتن و ساخت عناصر تبدیل کننده و همچنین طراحی صفحات وب به گونه ای که به خوبی در دستگاه های مختلف اجرا شود، نیز مهارت داشته باشد.

در واقع، طراحان وب باید از آخرین روندهای طراحی وب سایت مطلع باشند و استانداردها و بهترین شیوه ها را برای طراحی سایت را رعایت کنند. آنها اغلب با تصاویر برند، پالت های رنگی، فونت ها و غیره سروکار دارند.

علاوه بر این، یک طراح وب باید در نظر بگیرد که چگونه طراحی آنها بر کدنویسی وب سایت تأثیر می گذارد. طراحان، یک ساختار و ماکت سایت را ایجاد می کنند و سپس توسعه دهندگان با کدگذاری سایت، آن را زنده می کنند.

کار طراحان وب معمولاً شامل برخی از خدمات پس از راه اندازی نیز می شود که ممکن است شامل ایجاد محتوا و به روز رسانی، خدمات نگهداری و نظارت و بررسی عملکرد مداوم باشند.

ویژگی های متخصص شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی برای برندها در دستیابی به مشتریان هدف خود اهمیت فزاینده ‌ای پیدا کرده اند و با افزایش نیاز به مهار این رسانه، تعداد افراد متخصص بازاریابی شبکه های اجتماعی که برای انجام آن کار مورد نیاز هستند نیز در حال افزایش است.

متخصص در هر زمینه ای، فردی است که در یک زمینه مشخص، تخصص داشته باشد، نه لزوماً یک مرجع، بلکه کسی است که دانش و مهارت کامل در آن زمینه خاص را دارد. به همین ترتیب، متخصص شبکه های اجتماعی فردی است که در بازاریابی رسانه های اجتماعی متخصص است، ریزه کاری های آن را می داند، به خوبی از اصول بازاریابی از طریق کانال های شبکه های اجتماعی آگاه است و ابزارهای مختلف شبکه های اجتماعی و تجزیه و تحلیل را درک می کند.

در واقع یک متخصص شبکه های اجتماعی به خوبی از چگونگی دستیابی به اهداف بازاریابی از طریق کانال های رسانه های اجتماعی و نحوه نوشتن یک پیام عالی که بتواند مشتریان را در شبکه های اجتماعی متقاعد کند آگاه است.

متخصص سئو وبسایت و ادمینی وبسایت

ویژگی های حیاتی تیم متخصص سئو نقش مهمی در سلامت وب سایت شما دارد. هنگامی که تصمیم به استخدام یک متخصص سئو برای وب سایت خود می گیرید، نکاتی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید؛ چراکه امروزه بهره مندی از تخصص یک تیم متخصص سئو مهم ترین چیز برای جذب ترافیک بیشتر در یک کسب و کار موفق است.

اگر می خواهید به مخاطبان هدف خود برسید و فروش یا دیده شدن وب سایت خود را افزایش دهید، باید در زمینه سئو متخصص باشید یا از یک تیم متخصص سئو استفاده کنید.

وب سایت شما ممکن است ترافیک کافی نداشته باشد یا به طور همزمان بازدیدکنندگان را جلب نکند. اما هنگامی که یک تیم متخصص سئو را استخدام می کنید که از کیفیت کافی برای موارد مورد نیاز برخوردار باشد، می توانید وب سایت خود را سالم تر و در عین حال موثرتر کنید.

علاوه بر این، یک متخصص سئو می تواند اهداف وب سایت شما را که باید در دوره های تعیین شده به آن برسید، تعیین کند. به همین دلیل، استخدام یک تیم متخصص سئو بهترین گزینه است اگر به اندازه کافی واجد شرایط نیستید که خودتان این کار را انجام دهید.

از ویژگی های تیم متخصص سئو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تجربه مناسب کارشناس سئو
امکان استفاده از ابزارهای مورد نیاز
دانش بازاریابی
مهارت های ارتباطی
توانایی همدلی
توانایی های فنی و فناوری
تفکر انتقادی
توسعه تجربه کاربری
تحلیل داده ها
دانش در مورد سایر چیزهای ضروری و داشتن دیدگاه عالی

متخصصین تولید محتوای متنی و تصویری

در بازاریابی محتوا، تنوع ضروری است. برای جلوگیری از یکنواختی، باید محتوای هیجان انگیز و جالبی را در اختیار کاربران خود قرار دهید که آنها را مجذوب خود کند. به همین دلیل است که استفاده از متخصص تولید محتوای متنی و تصویری به یکی از اقدامات ضروری در دیجیتال مارکتینگ تبدیل شده است.

استفاده از یک ترکیب محتوای خوب، به کاربران شما کمک می کند که حواسشان جمع باشد و از خستگی دور نشوند. بنابراین برای اینکه کاربران به سمت وب سایت شما جذب شوند لازم است که محتوای هدفمند و سرگرم کننده ای تولید کنید که برای مخاطبان و مشتریان بالقوه شما جذاب باشد.

برای کسب‌ و کارها، ایجاد محتوا می ‌تواند به معنای ساخت خبرنامه، ایمیل، موارد بازاریابی دیجیتال، بروشور، رسانه ‌های اجتماعی، مقالات، گزارش‌ های سالانه، تبلیغات، سرمقاله، و ارتباطات شرکت و موارد دیگر باشد.

به طور کلی، مسئولیت های متخصص تولید محتوا می تواند بسیار متفاوت باشد، اما معمولا شامل برخی از موارد زیر می شود:

نوشتن، ویرایش، وبلاگ نویسی و به روز رسانی محتوا برای همه چیز، از بروشورها و مواد بازاریابی و تبلیغاتی گرفته تا ایمیل ها، وب سایت ها، وبلاگ ها و موارد دیگر.
اطمینان از رعایت بهترین شیوه های سئو برای محتوای دیجیتال، تا موتورهای جستجو مانند گوگل که می توانند محتوای شما را پیدا کنند.
ایجاد پست های رسانه های اجتماعی و مدیریت حساب های اجتماعی، از جمله پاسخ دادن به نظرات و سوالات کاربران.
کار با بخش های مختلف شرکت و به اشتراک گذاری ایده های محتوا برای کمک به نیازهای محتوایی آنها.
نظارت بر معیارهای وب سایت و رسانه های اجتماعی.

تیم متخصصین بیردیتا؛ بهترین انتخاب برای کسب و کار شما

اگر به فکر یک پیشرفت چشم گیر در کسب و کار خود هستید و می خواهید در فضای آنلاین به خوبی بدرخشید و کاربران را به سمت کسب و کار و تجارت خود جذب کنید، بهترین پیشنهاد است که از خدمات یک شرکت متخصص و باتجربه که دارای تیم حرفه ای متشکل از متخصص طراحی وبسایت، متخصص شبکه های اجتماعی، متخصص سئو وبسایت و ادمینی وبسایت و متخصصین تولید محتوای متنی و تصویری استفاده کنید و مطمئن باشید با این انتخاب، خیلی زود به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود، خواهید رسید.

شرکت بیردیتا، یکی از گزینه های بسیار عالی در این زمینه است که می توانید به تیم متخصصان این شرکت اعتماد کنید و بهترین خدمات را در زمینه بازاریابی دیجیتال دریافت نمایید.

حرف آخر

تیم متخصص سئو، مسئول تجزیه و تحلیل، بررسی و پیاده سازی وب سایت هایی است که برای انتخاب توسط موتورهای جستجو بهینه شده اند. یک متخصص سئو، محتوایی را با کلمات یا عبارات کلیدی تولید می کند تا ترافیک وب سایت را افزایش دهد. متخصصان سئو روش های مختلف تست را در تکنیک های طراحی، چیدمان و تبلیغات انجام می دهند تا بیشترین بازدید ارگانیک و پولی را به دست آورند.

فهرست